Mars w Baranie

Mars w Baranie jest bardzo silny znajduje się bowiem w znaku swego władztwa (domicylu). Osoby z tak położonym Marsem charakteryzują się silną wolą, dużą energią i impulsywnością. Mars w Baranie lubi być w  ruchu, fizycznie aktywny. Mężczyźni z Marsem w Baranie mają dużą siłę przebicia i są asertywni. Lubią też wieść prym we wszystkim co robią, pełnić role kierownicze.

Mars w Baranie kocha akcję, ale tez szybko się nudzi.

O ile inne elementy horoskopu nie świadczą inaczej, Mars w Baranie to ogromna, gwałtowna energia. Daje osoby przedsiębiorcze, zdecydowane i pewne w działaniu. Mężczyzna z Marsem w Baranie lubił będzie rywalizację, ryzyko i dreszcz adrenaliny.

To też gorący temperament, szybko się zapala, ale i szybko gaśnie.  Łatwo ulega wzburzeniu.

Wadą Marsa w Baranie może być zbytnia gwałtowność i pobudliwość. Jego zaletą prostolinijność i duża energia. Także seksualna :P.

Osoby z Marsem w Baranie są przebojowe, władcze i uwielbiają rządzić. To urodzeni liderzy.

Kobiecie z takim Marsem podobać się będzie mężczyzna śmiały, prostolinijny, w typie zdobywcy. Macho – wojownik, który weźmie, co uzna za swoje. Bez dyskusji i już!

Najlepiej wysportowany i atletyczny.

4 Replies to “Mars w Baranie”

    1. Osoby ze Słońcem w Rybach są przeważnie bardzo wrażliwe i mogą wydawać się delikatne i tajemnicze, natomiast Mars, Wenus i Merkury w Baranie będzie dawał takiej osobie bardzo dużą siłę przebicia (aż 3 planety w Baranie świadczą o ogromnej niezależności i swego rodzaju męskich cechach charakteru. Taka osoba może być trochę narwana, bo silny Baran, ale jednocześnie wrażliwa (Ryby, Skorpion). Księżyc w Skorpionie to zazwyczaj osoby bardzo silnie przeżywające emocje, umiejące te emocje zamrozić, mające pamięć emocjonalną, w ogóle bardzo pamiętliwe i skryte. W komunikowaniu się taka osoba będzie narwana, żywiołowa, entuzjastyczna (Baran), ale jeśli chodzi o wyrażanie emocji dość skryta – Skorpion. Trzeba jeszcze sprawdzić całość horoskopu, w tym też ascendent.

  1. mam pytanie odnośnie solariusza , solarne MC w baranie pada na 9 dom około 4 stopnie od natalnego słonca w baranie , solarny mars i solarny uran w koniunkcji z MC solarnym , natalnie mars w 10 domu ale w byku ? aż się boję tej energii marsa z uranem , czy słusznie,
    pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top