Mars w Lwie

Mars w Lwie ceni sobie lojalność. To osoby, które lubią być podziwiane i inwestują swoja energię aby “zostać kimś ważnym” a na pewno zauważonym (lwy w naturze dużo ryczą, ale to wszak niepozorne lwice polują :)). Osoby w Marsem w Lwie odznaczają się silnym popędem seksualnym. Lew to znak stały i ognisty, więc energia Marsa nie przejawia się tutaj tak gwałtownie jak w Baranie. Może być niepraktyczny i mieć przesadną skłonność do zabawy i chęć “pokazania się”. To też  duża przedsiębiorczość i przejmowanie inicjatywy. Osoby z takim Marsem dobrze się czują w roli pana na włościach, mają gest i potrafią wykazać się szczodrością – czasem może nawet za bardzo. Pozytywnie aspektowany Mars w Lwie to wielkoduszność i uczciwość. I spora siła przebicia. Wadą jest upór, impulsywność, chęć zdominowania otoczenia, zwracanie na siebie uwagi za wszelką cenę i dramatyzowanie. Muszą wygrywać za wszelką cenę i najlepiej odpowiadałaby im triumfalna parada.

Mars w Lwie lubi te sporty, w których może się pokazać (elitarne) i zrobić wrażenie – raczej wsiądzie na Harleya zamiast na rower :P. Mężczyzna z Marsem w Lwie potrafi jak żaden inny odstawić przedstawienie żeby zaimponować swojej lubej (kwiaty, koncerty, wystawne kolacje itp.) – jednym słowem szpan na całego :D.

Właściciele i właścicielki Marsa w Lwie lubią się dobrze się bawić i nie przepadają za ponurakami.

Osoby z takim Marsem mają bardzo wyczulone poczucie własnej godności i dumy (albo narcyzm). Potrafią się ostentacyjnie obrazić. Raczej są szczere i prostolinijne i tego samego wymagają w zamian. Negatywną cechą Marsa w Lwie jest niestety lenistwo i zbytnie umiłowanie luksusu (w negatywnych aspektach).

Kobiecie z Marsem w Lwie podobają się mężczyźni w typie Lwa – weseli, romantyczni, umiejący wywrzeć wrażenie na otoczeniu, wyróżniający się charyzmą. W dodatku muszą umieć jej zaimponować, tak żeby miło bawiła się w ich towarzystwie i pławiła w ich blasku (np. mistrz parkietu).  Mężczyzna dla pani z Marsem w Lwie musi być namiętny i umieć okazać namiętność. Nieśmiałe marudy nie mają u niej szans.

2 Replies to “Mars w Lwie”

  1. Prawda, mam marsa we lwie i sama mam sporo męskich cech, natomiast podobają mi się faceci niekoniecznie władczy, ale weseli, pewni siebie, najlepiej ktoś, kto występuje na scenie. Ktoś z charyzmą. Nieśmiała maruda która nie umie zabawić otoczenia nie ma u mnie szans.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top