Mars w Strzelcu

Zdjęcie pochodzi z tej witryny: http://www.photographyicon.com/blog/

Mars w ognistym znaku Strzelca jest w swoim żywiole i czuje się całkiem nieźle. Działa ambitnie, ale dla wyższego dobra, często kierują nim pobudki filozoficzne. Do wykonywania wszelkich zadań podchodzi optymistycznie i z wielkim entuzjazmem.

Przywiązuje wagę do sprawiedliwości i zazwyczaj wywiązuje się z obietnic. Mars w Strzelcu bardzo lubi ruch na świeżym powietrzu, potrzebuje aktywności  zarówno fizycznej jak i intelektualnej – może się to przejawiać jako skłonność do “filozofowania”. To duża niezależność i odwaga, a czasem nawet brawura i porywczość (przy nieharmonijnych aspektach z innymi planetami w horoskopie indywidualnym).

Osoby z Marsem w Strzelcu lubią zaczynać, ale czasem mogą mieć problem ze skończeniem raz rozpoczętego działania. Niestety miewają niekiedy zupełnie niepraktyczne podejście. Bywa, że przechodzą do działania zanim pomyślą.

Strzelec to znak zmienny, więc jeśli inne aspekty nie świadczyłyby o wierności, to Mars  położony w Strzelcu u mężczyzny może być jednym z czynników sugerujących, że będzie miał problem z dochowaniem wierności (z zasady ciągnie go do różnorodności).

Mars w Strzelcu to przeważnie osoby śmiałe, a nawet czasem zapalczywe.

To duży temperament i duże potrzeby seksualne.

Dla kobiety z tak położonym Marsem ideałem będzie mężczyzna o cechach archetypowego Strzelca. Śmiały, entuzjastyczny optymista, podróżnik, filozof, odkrywca – pełen werwy i energii pasjonat przygody do działania, umiejący w każdej sytuacji znaleźć pozytywy.

Podobnie może przejawiać się Mars w aspekcie z Jowiszem, albo Mars w IX domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top