Mars w Wodniku

Spock – zero emocji, spory chłód, wyrafinowanie intelektualne i dziwaczne poczucie humoru. W dodatku kosmita :P. Postać oczywiście fikcyjna.

To duża niezależność, łamanie konwencji, chodzenie własnymi drogami. Przeważnie osoby z Marsem w Wodniku lubują się w oryginalnych sposobach działania. Mars w Wodniku zrobi coś zupełnie inaczej niż wszyscy dookoła. No i nie lubi, kiedy mu się cokolwiek narzuca (on musi po swojemu i już). Może nawet mieć problem z podporządkowaniem się zasadom. Albo wyznaje zasadę, że zasady są po to, żeby je łamać :P. Jeżeli osoba z Marsem w Wodniku poczuje w jakiś sposób, że jest ograniczana i brakuje jej “powietrza”, to może się zupełnie niespodziewanie zbuntować. Mars w Wodniku to zazwyczaj kreatywność i silna wola. To też czasem przejmowanie steru i roli lidera zupełnie jakby niechcący i nieświadomie. Taki Mars ceni też indywidualność, oryginalność i wolność. Najgorsze, czego może doświadczyć Mars w Wodniku, to rutyna (która np. bardzo odpowiada Marsowi w Koziorożcu).

Dla osoby z tak położonym Marsem seks jest ekscytujący do momentu, kiedy może pozwolić sobie na eksperymenty. Ważne też jest porozumienie intelektualne z partnerem, chce dzielić wspólną ideę i wyższy cel ze swoim kochankiem. Wyobraźnia takiej osoby musi być ciągle pobudzona, dlatego związek na odległość czy poznanie partnera przez internet to w tym wypadku nic zaskakującego.

Kobieta z Marsem w Wodniku (oczywiście tutaj podaję tylko archetyp – wszystko zależy od reszty horoskopu indywidualnego) chce mężczyzny przede wszystkim niezależnego. Intelektualisty, innowatora, rewolucjonisty, altruisty. Może mieć taka pani czasem problem (no, o ile się preferuje wolne związki to nie jest to problemem ;p), bo przyciągać będzie bardzo niezależny typ mężczyzny, a z takimi trudno o stabilność. Albo ciągnie ją do niekonwencjonalnego (anty) społecznika.  Oczywiście jak przystało na Marsa w Wodniku (Mars to przede wszystkim typ również typ budowy ciała)  ideałem jest tu mężczyzna szczupły, a nawet kościsto – żylasty :P. W typie Wodnika właśnie.

Podobnie do Marsa w Wodniku przejawiać się będzie Mars w aspekcie z Uranem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top