Wenus kwadratura Jowisz – tranzyt

Jest to krótkotrwały tranzyt.  Czas wpływu maksymalnie 2 dni. Charakteryzuje się miłym nastrojem, ale i rozprężeniem. Wenus w aspektach z Jowiszem może dawać lenistwo i dążenie do przyjemności. Trzeba uważać na zakupy w tym czasie, kwadratura charakteryzuję się przesadą, zwłaszcza jeśli uwikłany jest w to Jowisz. Wenus jako naturalna władczyni drugiego domu symbolizuje nasze zasoby finansowe. W kontakcie z Jowiszem może być tendencja do nadmiernego wydawania pieniędzy na przyjemności, zakupy przedmiotów zbytku, które ładnie wyglądają, albo nie do końca udane zakupy, bo to jednak nieharmonijny aspekt.

W kontaktach z kobietami grozi nadmierny optymizm i niewłaściwa ocena sytuacji.

Również sprawy partnerstwa nabiorą znaczenia, ale i tutaj mogą wystąpić tendencje do przesady i możemy być nie do końca zadowoleni z przebiegu sytuacji w tym czasie. Prawdopodobnie nowe znajomości zawarte na tym tranzycie będą dość przelotne, zresztą bardziej prawdopodobne jest, że nic się nie wydarzy prócz zmiany nastroju na bardziej odprężony i zrelaksowany. Dobrze jest tego dnia odpocząć wziąć urlop, zrobić coś tylko dla siebie.  Ogólnie jest to tranzyt sprzyjający przyjemnościom, wygodzie, optymistycznemu nastawieniu. Kobiety w tym czasie mogą zwrócić na siebie uwagę i usłyszeć miły komplement. Ten tranzyt może też przynieść niewielki przypływ gotówki, prawdopodobnie nie będziemy do końca zadowoleni, ale niewielka kwota może zasilić nasze konto i przynieść małą przyjemność (Wenus).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top