Wenus kwadratura Wenus – tranzyt

Jest to krótki tranzyt, jak wszystkie tranzyty Wenus, działanie najwyżej 2 dni. Ponieważ Wenus symbolizuje partnerstwo i finanse, ale też przyjemności, młode, ładne kobiety i wszystko, co wiąże się z umilaniem życia, w tym np. cukiernie, salony piękności, ośrodki wypoczynkowe itp. to działanie tego tranzytu będzie dotyczyć tych właśnie spraw.

Pobudzeniu ulegną sprawy związane z partnerstwem, w tym kwestie seksualne. Ponieważ jest to kwadratura, to między partnerami może dojść do nieporozumień i sytuacji, gdzie każde będzie chciało w inna stronę. Więc tranzyt ten może przynieść obopólne niezadowolenie albo zadowolenie, ale częściowe, kosztem wyrzeczeń i niezbyt zadowalających kompromisów. Choć działanie tego tranzytu do zbyt mocnych nie należy, to jednak jeśli mimo wszystko zawrzemy znajomość na tym tranzycie, będzie ona miała charakter bardzo przejściowy i pewnie będzie się opierać na atrakcyjności seksualnej przy braku jakiegokolwiek porozumienia w innych dziedzinach życia. Zatem kontakty z płcią przeciwną tak, ale nie do końca to, co byśmy chcieli i co by nam dawało zadowolenie.

Dla kobiet to jest fajny czas na zabiegi kosmetyczne, upiększanie. Może być chęć kupienia sobie czegoś ładnego, ale uwaga – jest to nieharmonijny aspekt, więc z tym trzeba uważać.

Generalnie może przynieść lenistwo, folgowanie zachciankom, pobłażanie sobie w przyjemnościach.

Lepiej nie podejmować w tym czasie decyzji związanych z finansami, bo grozi nadmierny optymizm. Mimo, tego że jest to tranzyt nieharmonijny, to jednak dość przyjemny, bo Wenus to przyjemności, nawet jeśli tworzy kwadraturę. Raczej nie ma co się obawiać, bo Wenus przynosi zazwyczaj coś miłegogo nawet w nieharmonijnym układzie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top