Descendent w Skorpionie

Na śmierć i życie, aż po grób. Te słowa to nie jest puste gadanie dla osoby z descendentem w Skorpionie. Jeżeli osoba taka zaangażuje się uczuciowo w związek, to będzie w nim trwać bez względu na wszystko. Przy descendencie w Skorpionie mamy ascendent w Byku.

Byk – Skorpion to znaki stałe. Samo to świadczy o tym, że wymagają trwałości i stałości w uczuciach.  Jeśli descendent w Skorpionie jest w związku, to wymaga od partnera bezwzględnej lojalności i wierności. I sam jest wierny i lojalny i na partnerze chce polegać. Jeżeli osoba z descendentem w Skorpionie wyznaje uczucia, czyni to zazwyczaj śmiertelnie poważnie, a wyznania nie przychodzą jej łatwo. Osobom z takim descendentem BARDZO TRUDNO jest zerwać związek, a przeważnie jest to dla nich niemożliwe.

Skorpion-Byk to oś posiadania, dlatego takie osoby mogą być w związkach “trudne”, zaborcze, mogą traktować partnera jako swoją własność. Dla descendentu w Skorpionie żaden związek nie jest “lekki” albo taki sobie, takie osoby angażują się cała duszą i całym sercem. W dodatku pamiętają wszelkie urazy i krzywdy.

Same traktują partnera jako swoją własność, albo trafiają na osoby zaborcze, obsesyjne, mają tendencję do popadania w skrajności w partnerstwie. Mogą “grać”, że zupełnie im nie zależy na kimś, gdy tak naprawdę w głębi duszy szaleją za tą osobą. Mogą też przyciągać partnerów, którzy o nich nie dbają (Pluton – władca Skorpiona lubi skrajności).

Ważne przy interpretacji jest położenie Wenus i Plutona. Jeżeli te planety tworzą aspekt albo są w recepcji wzmacnia to jakość “plutonową”. Dużo też zależy od ogólnej proporcji żywiołów i jakości w horoskopie urodzeniowym. Przewaga powietrza daje raczej osoby o podejściu “lekkim” i nastawienie na wiele kontaktów.

Osoby, które mają dużo ziemi, potrzebują natomiast poczucia stabilności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top