Wenus w Byku

Wenus w Byku obdarza zmysłowością i praktycyzmem. Osoby z Wenus w Byku cenią sobie wygodę, komfort i wszelkie uroki życia, w tym zwłaszcza dobre jedzenie i przyjemności w sypialni. Ważny jest dla nich kontakt fizyczny z partnerem, uwielbiają dotyk, pragną rozkoszować się zapachami i smakami. Do partnera przywiązują się nie tylko duszą ale i ciałem. Cechą Byka jest wytrwałość, zatem tak położona Wenus obdarzać będzie cierpliwością, zarówno jeśli chodzi o podejście do spraw finansowych, jak i do partnerstwa. Byk jest znakiem stałym, więc są to przeważnie osoby wierne i stałe w uczuciach. Uczucia Wenus w Byku rozbudzają się powoli, ale są bardzo silne.

Wenus w Byku potrzebuje stabilizacji i bezpieczeństwa finansowego. Pragnie przytulnego domu, najlepiej w otoczeniu przyrody.

Wenus w Byku ceni sobie sztukę, ale nie sztukę abstrakcyjną, tylko taką, którą można odbierać zmysłami, lubi solidne rzemiosło i liczy się dla niej warsztat artystyczny. Dobrze wykonane przedmioty to jest to.

Najbardziej ceni sobie rzeczy trwałe, dotyczy to też ubrań i mebli. Jeżeli coś kupuje, to powinno to przetrwać lata.

Nie lubi prowizorki w jakiejkolwiek dziedzinie.

Wenus w Byku harmonijnie aspektowana może przynieść talent do finansów.

Taka Wenus nie przepada za zbytnim ryzykiem, woli stały powolny rozwój (jak to Byk). Niekorzystnie aspektowana Wenus w Byku może przynieść nadmierny hedonizm albo lenistwo.

Mężczyźni z tak położoną Wenus uwielbiają kobiety zmysłowe i namiętne, ciesząca się przyjemnościami życia. Wychudzona panna na ciągłej diecie, to nie dla nich. Preferują kobiety, które mają czym oddychać i na czym siedzieć :P, krzepkie, silne, lojalne i uczciwe.

Tutaj, jak najbardziej,  sprawdza się powiedzenie “przez żołądek do serca”.

Wenus w Byku uwielbia dotykać i być dotykana, bardzo ważna jest dla niej intymna więź z partnerem.

Byki bywają zaborcze, zatem partner takiej Wenus musi liczyć się z tym, że może być traktowany jak własność.

Ceni sobie spotkania w grupie przyjaciół, najlepiej w ciepłej atmosferze domu albo na otwartym powietrzu, w otoczeniu natury z dużą ilością jedzenia i napitku.

Podobne energie do Wenus w Byku to Byk na descendencie.

2 Replies to “Wenus w Byku”

  1. A co można powiedzieć o Wenus w Byku w koniunkcji z MC, ponoć punk MC ma pokazywać w jakich zawodach by się najlepiej sprawdzało, więc chciałabym wiedzieć co ta moja Wenus na MC (w moim solarnym byku) oznacza, jak coś Wenus tworzy mi jeszcze trygon z Neptunem i kwadratury z Jowiszem i ASC(panna)…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top