Księżyc w Byku

Dla ludzi z Księżycem w Byku ważne są sprawy materialne i bezpieczeństwo emocjonalne. Ponieważ Byk należy do znaków stałych i ziemskich, osoby z tak położonym Księżycem nie lubią zmieniać poglądów, są tradycjonalistami, a poczucie bezpieczeństwa daje im stabilizacja. Bardzo dobrze czują się w otoczeniu przyrody, kochają rośliny i zwierzęta.

Cechuje ich praktycyzm i zawsze dbają o swoje interesy. Są to osoby wrażliwe na wszelkiego rodzaju przyjemności zmysłowe (dotyk, smak, zapach) i w związku z tym potrafią docenić sztukę i często same mają subtelne wyczucie formy i koloru. Lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, doskonale czują w domach z ogrodami, wśród przyrody.

Są to osoby stałe w uczuciach i godne zaufania.

Negatywne cechy Księżyca w Byku to zaborczość, upór, materializm i brak elastyczności.  Oś Byk- Skorpion to oś posiadania, więc podkreślenie tych faz w horoskopie może uwydatniać zarówno wyżej opisane pozytywne jak i negatywne cechy.

Mężczyźni z Księżycem w Byku cenią sobie kobiety stałe w uczuciach,  zmysłowe i praktyczne. Nie bez znaczenia są też dla nich zasoby finansowe partnerki.

One Reply to “Księżyc w Byku”

  1. Chciałam powiedzieć, że jestem osobą z księżycem w Byku i całkiem się sprawdza, uwielbiam przyrodę i piękne rzeczy, przyjemności takie jak jedzenie wąchanie kwiatków 😀 czy siedzenie godzinami “analizując strukturę” jakiegoś przedmiotu :D, co prawda nie wiem jeszcze jaka jestem w uczuciach i w związkach, no bo cóż zapewne się domyślacie………

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top