Wenus w Skorpionie

Zaborcza, zazdrosna, skryta. Wenus w Skorpionie musi przeżywać wszystko intensywnie, w tym związki. Ponieważ Wenus to nasz system wartości, sympatie i upodobania, to Wenus w Skorpionie pragnie partnera magnetycznego i intensywnego. Zniewalającego spojrzeniem. Władczego.

Wenus w Skorpionie kocha angażować się bardzo mocno we wszystko, co robi. Kobieta z taką Wenus emanuje erotyzmem (zupełnie różną od bezpośredniości Wenus w Baranie), ale podtekstami, wyrafinowana grą. Potrafi manipulować (oczywiście to zależy od całości horoskopu).

Mężczyzna z Wenus w Skorpionie pragnie wyrafinowanej, niebezpiecznej uwodzicielki, będącej dla niego wyzwaniem. Jednym słowem femme fatale. Ideał kobiety to silna i zdecydowana.

Pozytywną cechą tak położonej Wenus jest stałość w uczuciach.

Bardzo ważne są dla Wenus w Skorpionie dobra materialne.

Pozytywnie aspektowana daje dużą siłę i skłonność do rozwoju duchowego. Negatywnie aspektowana wzmaga upór, to też przypisywanie nadmiernego znaczenia sprawom seksu i przesadne zainteresowanie erotyką w ogóle.

Więcej na temat tranzytu Wenus przez znak Skorpiona tutaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top