Uran kwadratura Merkury tranzyt

W tym momencie Uran robi ścisłą kwadraturę do mojego urodzeniowego Merkurego i Słońca. Kilka dziedzin już się zrewolucjonizowało bardzo szybko. Uran działa przede wszystkim nagle i niespodziewanie. Nie jest to dobry moment dla związków partnerskich, bo grożą nagłe zerwania. U mnie większe uniezależnienie się w pracy. Co ciekawe, podczas tego tranzytu miał też miejsce remont lokalu, gdzie pracuję. Tranzyt trwa od kilku miesięcy, w tym czasie zakupiłam sobie też nowy, lepszy sprzęt do pracy i jestem bardzo zadowolona (Uran to są też unowocześnienia i modernizacje). Natomiast negatywną stroną tego tranzytu są dla mnie problemy ze zdrowiem, a zwłaszcza z układem oddechowym (Merkury), co być może jest spowodowane stresem związanym z dużą ilością pracy, Merkury odpowiada też za układ nerwowy. I tutaj przypadek tego niekorzystnego działania Urana – wylądowałam u lekarza z powodu duszności i natychmiast dostałam leki, żebym mogła normalnie oddychać. Słońce też w horoskopie urodzeniowym to witalność i tutaj było nagłe osłabienie tej witalności, rano czułam się dobrze, a za kilka godzin już kompletnie słabo i potrzebny był lekarz. Tak właśnie działa Uran, moment i wszystko nagle się zmienia, nie zauważymy nawet kiedy.

Też mam ciągle takie poczucie, że powinnam coś zmienić i teraz ciągle siedzę i wolnych chwilach zmieniam i aktualizuję tę stronę.

Bardzo też ciągną mnie zagadnienia związane z internetem. W pracy bardzo dużo się uczę nowych rzeczy i nowych programów.

Podczas pracy nad stroną tutaj pojawiły się problemy z powodu przestarzałego php i trzeba było szybko aktualizować, żeby wszystko działało. Był krótki moment, że strona zniknęła z serwerów (Uran do Merkurego w kwadracie – problemy z komunikacją).

Merkury jest naturalnym władcą znaku Panny (prawdopodobnie wraz z Ceres) czyli znaku który odpowiada za nasze zdrowie, wiec tutaj te nagłe kłopoty ze zdrowiem jak najbardziej mogą być przy takich nieharmonijnych tranzytach.

Top