Wenus w Lwie

Wenus w Lwie obdarza wielkodusznością i wzniosłością uczuć. To też skłonność do dramatyzowania, lubi bowiem być podekscytowana i dobrze się bawić. Taka Wenus (podobnie jak Wenus w Wadze) zazwyczaj nie narzeka na powodzenie u płci odmiennej. Nie sposób odmówić jej wdzięku i uroku, jaki roztacza wokół siebie. Osoby z Wenus w Lwie mają otwarty stosunek do partnera i same oczekują, aby traktować je szlachetnie z należytą dozą szacunku, potrafią przy tym wybaczać błędy i uchybienia.  Lubią wręcz wykazywać się wielkodusznością. Pozytywnie aspektowana obdarzy stałością uczuć (Lew to znak stały) i dużą namiętnością (faza ognista).

Wenus w Lwie kocha luksus i bycie w centrum uwagi. Zazwyczaj daje upodobanie do sztuki. Jeśli osoba z Wenus w Lwie coś tworzy, nie schowa tego do szuflady, a pragnie pochwalić się swoim dziełem i wystawi je gdziekolwiek tylko się da.  Po prostu lubi być na scenie, podziwiana, uwielbia komplementy. Zawsze stara się ładnie wyglądać. Pokazać się od najlepszej strony. Lubi przyjęcia, dobrą zabawę, rozrywki wśród ludzi. Ponadto takie osoby mają gest. Idąc do pubu z osobą z Wenus w Lwie zazwyczaj można liczyć ze to ona “postawi”.

Negatywnie aspektowana może przynieść próżność, nadmierny pociąg do romansów (traktowanych jak zabawa), zewnętrznego piękna i luksusu. Może też dawać nadmierny pociąg do hazardu.

Osoby z Wenus w Lwie lubią ponadto być traktowane jak ktoś wyjątkowy, być adorowane, doceniane i szanowane. Dobrze się czują w towarzystwie osób wesołych,  optymistycznych i spontanicznych.

Wenus w Lwie uwielbia być na scenie, posiada doskonałe wyczucie dramatyzmu, jeżeli bierze udział w jakiejś zabawie lub ją organizuje, chce być w centrum uwagi.

Mężczyźnie z Wenus w Lwie podobają się kobiety o cechach Lwa, czyli takie którymi można się pochwalić w towarzystwie, niczym królowe i gwiazdy estrady lub filmu. Kobieta musi zwracać na siebie uwagę, przykuwać wzrok otoczenia. Najlepiej żeby jeszcze była powszechnie znana :P. Do tego musi być  nastawiona optymistycznie i chętna do zabawy.

Podobnie do Wenus w Lwie działa descendent w Lwie, dając pragnienie posiadania partnera o cechach Lwa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top