Księżyc w Skorpionie

Księżyc w Skorpionie chroni swoje uczucia pod maską chłodu. Księżyc to też nasze reakcje na codzienność. W Skorpionie reakcją jest panowanie nad emocjami i walka w razie niebezpieczeństwa. Dlatego Księżyc w Skorpionie jest pamiętliwy, skryty aż do bólu i podświadomie szuka silnych wrażeń emocjonalnych. Może prowokować sytuacje skrajne, które dostarczą mu silnych emocji. Skorpiony długo chowają urazy, nawet nieraz przez całe życie. Dlatego Księżyc w Skorpionie potrafi być mściwy. W aspektach z Marsem przyniesie wybuchowy charakter. Najgorsze co można zrobić wobec osoby z Księżycem w Skorpionie to zawieść jej zaufanie. Ten, kogo Księżyc w Skorpionie uzna za wroga nie ma co liczyć na litość. Ponieważ to znak wodny uczucia tutaj są bardzo silne, ale chowane głęboko. Skorpion jest znakiem stałym, więc pielęgnuje swoje sympatie i antypatie nawet przez całe życie. Zaletą tak położonego Księżyca jest stałość i intensywność uczuć. Księżyc w Skorpionie raczej wybierze samotność niż nudę i płytkość. Dla niego każda przeżywana chwila musi mieć głębię i intensywność.

Osoba z Księżycem w Skorpionie potrafi być agresywna, bo jej reakcją na zagrożenie jest atak, w tym także emocjonalny. Księżyc w Skorpionie nie wycofa się do swojej przystani jak Księżyc w Raku tylko będzie wałczył o to, co uzna za swoje.

Tutaj Księżyc ma dar silnej intuicji i przeczuć. Te osoby mają przeważnie umiejętność wyczuwania uczuć innych ludzi, kiedy sami pozostają zagadką i tajemnicą. Księżyc w Skorpionie ciągnie do tajemnic, okultyzmu i zagadek.

Mężczyźni z Księżycem w Skorpionie pragną kobiet silnych, zdecydowanych i stałych w uczuciach. Zagadkowa, tajemnicza nieznajoma budzi w mężczyźnie z Księżycem w Skorpionie silne emocje.

38 Replies to “Księżyc w Skorpionie”

 1. Witam!

  Jestem solarną Rybą z księżycem w Skorpionie do tego mam marsa w Baranie w opozycji do plutona i ascendent w Pannie. Co powiecie o takim połączeniu? Wrażliwa Ryba i zacięty uparty Skorpion do tego szalony władczy Baran i dokładna Panna – czy to da się połączyć w jednej osobie?

  1. Witam,
   Oczywiście trzeba by sprawdzić cały horoskop i położenie planet w sektorach, co też ma niebagatelne znaczenie.
   Ma pani harmonijnie ustawiony Księżyc względem Słońca, co jest bardzo ważne, więc dawać będzie łatwość wyrażania siebie (Księżyc to emocje a Słońce tożsamość), mimo tego, że jest duża skrytość (żywioł wody). Dużo wody daje intuicję i wyczucie, wrażliwość, receptywność. Ja osobiście bardzo lubię Księżyc w Skorpionie, bo mimo swej skrytości i pamiętliwości, to osoby o niespotykanej głębi emocjonalnej. Ten Księżyc na pewno będzie dawał siłę.
   ascendent w Pannie oczywiście będzie wpływał na wygląd i sposób działania. Panny ascendentowe zazwyczaj są drobne i dbają o wygląd, higienę i zdrowie. Taki ascendent daje badawczość i konkretne podejście do życia, praktycyzm, czasem krytycyzm i umiejętność wychwytywania szczegółów.
   Mars jest świetnie położony, bo jest u siebie, czyli w znaku, którym włada, a Pluton będzie wzmacniał tego Marsa ponieważ to opozycja, to będzie dawać mnóstwo energii. W ogóle Mars w Baranie to jest ogromna siła przebicia, wojowniczość, umiejętność podejmowania błyskawicznych akcji i to jest świetna sprawa taki Mars. Kiedy planeta jest w znaku, którym naturalnie włada jest bardzo silna i przynosi łatwość wyrażania cech, jakie reprezentuje.
   Przeważnie horoskopy są takim miksem różnych, bywa że wykluczających się cech, bo każdy z nas jest przecież indywidualnością.

   1. Wg klasycznych zasad astrologii Księżyc w Skorpionie jest w upadku, Mogłoby się wydawać, że Skorpion jako znak wodny jest dobrym miejscem dla księżyca. Jednak okazuje się że jest inaczej. Tak się zastanawiam na czym polega jego siła, skoro jest w upadku?

    1. Uważam, że Księżyc w Skorpionie jest silny, bo jest w swoim żywiole (woda). Moim skromnym zdaniem siła polega tutaj na bezwzględności, trwaniu przy swoim i umiejętności panowania nad emocjami.

     1. czytałam wiele na temat Ksieżyca w Skorpionie, i uważam że często Skorpion opisywany jest w dość złym świetle. Zarzuca się mu tą bezwzględność i upór, do celu po trupach. Ale wydaje mi się że niektóre te cechy które są uważane za wady mogą być również jego zaletami. Osobiście cieszę się że mam Księżyc w Skorpionie ponieważ daje mi on właśnie tą siłę trwania, nieuginania się mimo różnych trudności tylko mówienie sobie w duchu – trudno trzeba iść dalej. A wiem że jakbym była bardzo silną Rybą mogłoby mi tej siły zabraknąć.

     2. to co podoba mi się również w Skorpionie to ta jego przenikliwość i głębokość. Chyba żaden inny znak nie ma w sobie takiej zaciętości w dochodzeniu wyjaśniania różnych zawiłych i trudnych spraw jak Skorpion. Odczuwam to osobiście na sobie. Zawsze w pracy dawane mi są trudniejsze zadania (pracuję w firmie ubezpieczeniowej i prowadzę postępowania likwidacyjne zgłaszanych przez klientów szkód) najwięcej otrzymuję szkód polegających na kradzieży pojazdu (niestety często szkody polegającej na “rzekomej” kradzieży). W związku z tym mam do czynienia z próbami wyłudzeń odszkodowania. W swojej pracy muszę zachować szczególną czujność i ostrożność odnośnie jakim klientom płacę odszkodowanie, bo czasami może się okazać, że klient jest zwykłym wyłudzaczem, który otrzymał niesłusznie 100 000 zł odszkodowania. Dlatego mam często kontakt z Policją Prokuraturą czy Sądami. Teraz jak znam już dobrze swój horoskop wiem że to nie przypadek, że wybrałam sobie właśnie taką pracę, a co najważniejsze bardzo ją lubię:)

     3. Tak, to bardzo słuszne uwagi, każda cecha w zależności od sytuacji i kontekstu może być zaletą albo wadą. Gratuluję tego, że pani jest zadowolona ze swojej pracy, bo niewielu osobom jest to dane. Jak widać pani wybrała zawód zgodnie z predyspozycjami i to pokazuje, że czy znamy astrologię czy nie i tak ciągniemy do tego, do czego mamy te predyspozycje.

 2. Dziękuję za interpretację,
  mogę podać datę urodzenia: 11.03.1985r. Piła godz 16:00
  jeśli coś się Pani nasunie to proszę o odpowiedź

  1. Na pierwszy rzut oka widać dużo żywiołu ognia. Jak jest dużo ognia, to takie kobiety są przebojowe i niezależne. U kobiet silniej działa Księżyc z Wenus (bo to żeńskie energie), no chyba że jest planeta na osi, to ona wtedy wiedzie prym. Czy pani zwróciła uwagę jak mocno podkreślony jest ten Księżyc w Skorpionie na IC w koniunkcji z Saturnem? Jest mocny 4 dom, co daje skłonności do skrywania w sobie pewnych spraw. Pani ma Plutona w 3 domu i pani drąży temat. Pluton w 3 domu daje właśnie taką siłę przenikania cudzych myśli. Księżyc w Skorpionie to jest niesamowita intuicja. Jest Wenus w koniunkcji z Marsem w Baranie – w tym układzie silniejszy jest Mars, bo przebywa w swoim znaku. Pani jest kobietą bardzo dominującą. Wenus z Marsem przeważnie daje podwyższoną seksualność, duże potrzeby. Takie kobiety też walczą o swoje. Merkury w Baranie bardzo szybko myśli i to jest świetne położenie, bo będzie pani szybko zdobywać wiedzę, ponieważ to 8 domowy Merkury, to pani będzie drążyć temat, będzie pewna skrytość mimo bardzo żywego intelektu. Jowisz w 6 domu mówi o tym, że pani się rozwinie w ciągu całego życia dzięki pracy – może dawać szczęście do pracy. Ascendentalne Panny są to spostrzegawcze i krytyczne osoby. Słońce w Rybach to oczywiście ogromna wrażliwość, ale jest silny Baran i Skorpion, to Słońce u pani też w 8 domu, więc też faza Skorpiona i intensywne zabarwienie osobowości.
   W tranzytach widać, że tranzytujący Neptun wszedł na descendent, natomiast Uran robi koniunkcję do Merkurego. Jak Uran robi koniunkcję do Merkurego to uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć. Neptun na descendencie może przynieść pani związek, miłość albo niejasne sytuacje w związkach. Tutaj wiele zależy od pani sytuacji. Podałam przykłady i możliwości, różnie to natomiast w życiu może być. Może pani spotykać dużo niezwykłych a nawet dziwnych osób (Neptun).
   No trochę spojrzałam, natomiast ogólnie nie robię tutaj interpretacji. Może pani zamówić interpretację lub lekcje astrologii.
   Pozdrawiam

  2. bardzo fajny videohoroskop na temat znaczenia księżyca w astrologii. Pokazuje właśnie to że nie należy się kierować jedynie położeniem Słońca. Ważne są też księżyc i ascendent nie wspominając już o pozostałych planetach osobistych (Mars Wenus Merkury) oraz bardzo ważnych aspektach, osiach horoskopu oraz rozmieszczeniu planet i znaków w domach.

   Pozdrawiam serdecznie:)

   1. Dziękuję, ma pani oczywiście rację, a ja mam nadzieję, że choć parę osób zachęcę do poznawania astrologii.
    Pozdrawiam 🙂

 3. Bardzo dziękuję za krótką interpretację.
  teraz wiem dlaczego mimo że jestem Rybą bardziej czuję się Skorpionem i Baranem.
  Nie wiem czy zwróciła Pani też uwagę na kwadraturę Słońca z Uranem.

  Pozdrawiam serdecznie

  1. Proszę,
   nie zwróciłam, bo naprawdę tylko zerknęłam na położenie planet i żywioły. No taka kwadratura to ciekawy aspekt. Jest pani do tego oryginalna i to zainteresowanie astrologią, to na pewno nie przypadek. Słońce w horoskopie kobiety to symbol męża, więc pewnie trafi się pani bardzo nietypowy mężczyzna, a jest i Saturn ze Słońcem więc mimo swej oryginalności to będzie ktoś stabilny. Przecież Uran to patron astrologii. Można taki horoskop interpretować w nieskończoność. Ja od paru lat siedzę w astrologii i ciągle się uczę. To jest tak obszerna dziedzina, że można zgłębiać przez całe życie.
   Pozdrawiam

 4. bardzo ważne są aspekty, które odbierają planety osobiste. Mój księżyc w Skorpionie jest w koniunkcji z Saturnem. Księżyc to planeta emocji natomiast Saturn dyspcypliny, znaki którymi władają obie te planety (Rak -Koziorożec) są wobec siebie w opozycji. Czy takie połączenie surowego zdyscyplionowanego Saturna z wrażliwym Księżycem w emocjonalnym ale twardym Skorpionie dokładnie w IC (Immum Coeli) można traktować jako dominantę mojego horoskopu?

  1. Tak może być to uznane za dominantę wraz z Ceres, bo to jest na osi. Ja bym u wyróżniła 2 dominanty – Księżyc z Saturnem w opozycji do Ceres i znak Barana, który jest mocno podkreślony.

 5. dziękuję,

  trochę czytałam na temat dominanty horoskopu i zawsze była mowa o tym, że dominanta to właśnie planeta która jest na osi. Mam natomiast pytanie czy to zgrupowanie planet w Baranie i Skorpionie można uznać za stellum. W prawdzie Mars i Wenus są w koniunkcji ale już Merkury mimo że jest też w Baranie to jednak nie tworzy koniunkcji z Marsem i Wenus. Tak samo Pluton w Skorpionie nie tworzy koniunkcji z Księżycem i Saturnem. Są również położone i innych domach. Czy w takiej sytuacji można to uznać za stellum?

  Wiem również że w Baranie mam Lilith (Czarny Księżyc) i Eris.

  1. Tak oczywiście rzuciło mi się w oczy to stellum w Skorpionie, ale jakoś je przeoczyłam, bo jednak Baran jest wyżej, a ten Skorpion się chowa na samym dole horoskopu. Oczywiście też można uznać za dominantę. Co do Lilith nie jestem pewna czy w ogóle działa, choć Piotr Piotrowski bardzo ciekawie o niej pisze. Natomiast Prozerpina prawdopodobnie jest nowym władcą Byka, o czym piszę Jarosław Gronert. Te planty na osi oczywiście są dominantami, u pani jest jeszcze Ceres na osi MC. Pani widać bardzo drąży temat (Skorpion) i analizuje szczegóły (Ceres). O Ceres pisała Barbara Stanisławka na jednym z forów, ale w tej chwili nie pamiętam gdzie.

 6. Witam serdecznie moich przedmówców! Dołączam do grona osób z księżycem w Skorpionie. Jestem kolejnym przykładem totalmego miksu planetarnego w momencie moich narodzin (28.06.1974, h.23:30). Słońce, Saturn, Merkury w Raku, Ascendent-Baran, Mars-Lew, Wenus-Bliźnieta, Jowisz-Ryby, Pluton,Uran-Waga. Nie wiem jak to wszystko można połączyć w 1 całość ale wiem że ostatnie 3 lata, kiedy to Saturn ustawił się kwadraturą do mojego znaku – dał mi ostro w kość. Czekam niecierpliwie na październik – oby trygon saturna do mojego urodzeniowego słońca i księżyca pozwolił mi złapać oddech. Czego życzę wszystkim rakom! Pozdrawiam serdecznie Panią Agnieszkę Antosiewicz (regularnie słucham Pani horoskopów na youtube). Jeśli jest to możliwe proszę o słowo komentarza nt. mojego układu planetarnego . Z góry dziękuję!

  1. Witam serdecznie i przepraszam, że tak długo odpisywałam. Tranzyty Saturna w kwadraturze do Słońca i Merkurego a tym bardziej Saturna urodzeniowego są zawsze trudne i przynoszą zdarzenia na które mamy niewielki wpływ. Saturn w kwadraturze do Słońca to jest zawsze obniżenie sił witalnych (Słońce), gorsze samopoczucie, mogą wyjść na jaw choroby, kompleksy, człowiek może czuć się gorszy, niespełniony i mimo dużej ambicji (Saturn oczywiście naturalny władca Koziorożca) niespełniony albo bardzo, bardzo trudno jest spełnić się. Natomiast Saturn w trygonie do Słońca powinien przynieść uporządkowanie, metodyczność, oszczędność i wydajność. Jednak proszę pamiętać, że Saturn nawet w tych korzystnych aspektach zawsze opóźnia. Pani ma bardzo silnego Saturna ze Słońcem. Jednak to jest Saturn w Raku, czyli w znaku opozycyjnym do naturalnego władcy, i tutaj to może powodować problemy. Saturn taki mimo że daje dużą potrzebę bezpieczeństwa w domu (Rak), to może dawać w tej dziedzinie jakieś braki czy lęki. Bardzo fajne jest tutaj w horoskopie to, że oba światła są w trygonie, takim osobom łatwiej się wyrażać. Mars w Lwie i ascndent w Baranie pewno działają tak, że pani jest odbierana przez otoczenie jako osoba bardzo przebojowa, ekspresyjna i potrafi pani dobrze skrywać swoje problemy. Księżyc w Skorpionie natomiast zawsze daje dużą intensywność. Takie osoby jeśli już coś robią, to oddają się temu całą duszą. U pani jest jeszcze korzystna Wenus w 2 domu (finanse). Choć Wenus w Bliźniętach może dawać rozrzutność i osoby z Wenus w 2 domu wydają pieniądze na piękne aczkolwiek czasem zbędne rzeczy, to tak położona Wenus jest często wskaźnikiem dobrobytu materialnego. Dla Wenus w Bliźniętach wiedza zawsze będzie wartością, natomiast Wenus w 2 domu bardzo mocno ceni sobie piękno.
   Ponieważ Pani nie podała miasta urodzenia to nie znam dokładnie asc.
   Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,
   Agnieszka

  2. Pani Justyno witam w klubie lunarnych Skorpionów:)
   Widzę że tak samo jak ja ma Pani mocny żywioł wodny i ognisty. Ja dodatkowo mam jeszcze dość mocny żywioł ziemi – z uwagi na ascendent w Pannie i Ceres (władca Panny) w Byku w samym Medium Coeli.

   Pozdrawiam

 7. witam , chciałabym prosić o interpretacje horoskopu sama próbowałam czytając osobne cechy osoby np z księżycem w skorpionie (bo mi tak wyszło ), ascendent bliźnieta i słońce panna ale nie umiem jakoś połączyć tych cech .
  urodziłam sie 16 .09.1996 o 22.35 lub 22.34 w krakowie .
  z góry bardzzo dziekuję i pozdrawiam 🙂

  1. Witam,
   z zasady nie robię darmowych interpretacji, bo jeśli ktoś chce, to może zamówić taki horoskop albo jeszcze lepiej umówić się na lekcje astrologii i wtedy ma się frajdę samodzielnego poznawania tajników tej wiedzy.
   Krótko powiem jednak, że z tego co widzę na pierwszy rzut oka, to ma Pani ascendent w Bliźniętach, Księżyc w Skorpionie, Jowisza w Koziorożcu w 7 sektorze i Wenus w koniunkcji z Marsem w 3 sektorze w Lwie. Jest u Pani dużo żywiołu ognia, trochę ziemi i powietrza i Księżyc w znaku wodnego Skorpiona będzie dawał uczuciowość. Mi osobiście podoba się bardzo Jowisz w 7 domu, bo taki układ przeważnie daje szczęście do partnera, natomiast może Pani sprawiać trochę kłopotów koniunkcja Marsa do Wenus w Lwie, bo choć to zazwyczaj ogromny urok osobisty i magnetyzm, to czasem może choć nie musi, manifestować się jako nadmierna seksualność.
   Cały opis horoskopu może zająć od paru stron do paru godzin rozmowy i można analizować każdy aspekt z osobna bardzo długo siedzieć nad horoskopem, bo astrologia to jedna wielka metafora i wieloznaczność.
   Przepraszam, że dopiero teraz odpisałam,
   pozdrawiam

 8. Witam serdecznie,

  a czy ja moglabym prosic chociaz o pobiezna charakterystykę horoskopu urodzeniowego, tak jak wyzej?;) wydaje mi sie, ze- na moje nieszczescie- jestem wypadkowa wielu sprzecznosci astrologicznych i chyba stad moj niezdecydowany charakter, mam słońce w Pannie, księżyc w Skorpionie, a ascendent mam niestety w Raku. Czy moglabym prosic o krotka analize?;) urodziłam sie 08.09.1986 r. o godz. 1.30 w nocy (m. Białogard, zachodniopomorskie). Będę wdzięczna za odpowiedź, serdecznie pozdrawiam. Renata

  1. Witam,
   przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie dałam rady wcześniej. Patrząc na horoskop, powiedziałabym, że ma Pani bardzo zdecydowany charakter, choć może Wenus w koniunkcji z władcą asc. faktycznie daje często wahania. Wenus z Ksieżycem to bardzo ładny aspekt dla kobiety, zapowiada urodę, czar i magnetyzm. Że to wszystko jest w Skorpionie w koniunkcji do Plutona, który wzmocni Pani cechy, to jestem przekonana, że jest Pani osobą, obok jakiej nie da się przejść obojętnie. Słońce i Merkury w Pannie to zazwyczaj pracowitość i drobiazgowość. Natomiast MArs w Koziorożcu w bardzo luźnej koniunkcji do Neptuna, może dawać właśnie jakieś zahamowania czy pewną powolność w działaniu aczkolwiek Mars w Koziorożcu to dobry znak jeśli chodzi u umiejętność organizacji, planowania i działań długofalowych. Silny żywioł wody daje wrażliwość i coś w rodzaju 6 zmysłu. Pani zapewne ma świetną intuicję i wyczuwa Pani innych.
   Ja osobiście staram się poznać daną osobę, porozmawiać i sprawdzić jak aspekty astrologiczne realizują się w życiu.
   Pozdrawiam,
   Agnieszka Antosiewicz

 9. Witam pani Agnieszko, na pani strone zajrzalam przez przypadek. Bardzo zainteresowaly mnie pani odpowiedzi na pytania czytelniczek. Niestety nie jestem tak wglebiona w astrologie , jak pozostale panie , nie mam pojecia o planetach , Lecz czy jezeli byla by mozliwosc odpowiedzi na moje pytania , byla bym bardziej szczesliwa. Szczerze piszac, jestem sama od 7 lat, jestem wdowa od tego czasu . Chce poznac kogos, lecz nic z tego , powoli juz zaczyznam twierdzic iz mam wiecej szczescia w zyciu anizeli w milosci. hi hi hi Urodzilam sie 17-11-1981r. w Nakle nad Notecia,(kuj-pom) o godz, 2 w nocy,jestem skorpionem drugiej dekady, tyle moge napisac, prosze mi pomoc, wiem ze jestem samodzielna kobieta, duzo potrafie zrobic, lecz czasami naprawde brakuje meskiego wsparcia, czy dobrego slowa, poza tym mam corke, ktora nie zna slowa tata. ciezko mi z tym wszystkim, lecz moze cos podpowie mi jaki naprawde mam charakter , bo na codzien spotykam samych kretynow,przepraszam za wyrazenie. Bardzo prosze o pomoc Justyna

 10. a co Pani powie na potencjalny zwiazek kobiety (solarny rak, ksiezyc w skorpionie, wenus w bliznietach), gdzie mam wrazenie rak calkowicie zdominowany przez inne z mezczyzna (baran solarny, ksiezyc w bliznietach, wenus w wodniku)? czy takich dwoje samotnikow/romansowiczow ma szanse? 🙂

 11. Witam.
  Czy mogłaby pani coś więcej powiedzieć o znaku wagi która znajduje się w ascendencie skorpiona i znaku lunarnym skorpiona ? Ponieważ jest bardzo o tym mało informacji. Z góry bardzo dziękuje

 12. jestem urodzona 6.06.1971 roki-blizniak i dowiedzialam sie ze mam ksiezyc w skorpionie-jak czytam o cechach takiej osoby to az sie sama siebie boje.Czy sa jakies pozytywne aspekty takiego urodzenia?

  1. Tak, są, Księżyc w Skorpionie to ogromna siła psychiczna i moc regeneracji psychicznej. Bliźnięta jako takie moga mieć wiele cech pozytywnych, odsyłam do opisu Bliźniąt archetypowo. Pozdrawiam

 13. Jestem skorpionem-tak się jakoś złożyło…W dodatku mam księżyc w skorpionie przy MC i zastanawia mnie fakt, czy mam księżyc w upadku czy też nie….Tzn czy są jakieś cechy charakterystyczne danego człowieka po których można się zorientować czy tak jest. Jeśli biorę godz urodzenia o 2-3 min wcześniej -to księżyc nie jest jeszcze w upadku. Czy można w ogóle dociec po moim charakterze czy też po sytuacji /ach otaczających mnie czy mój księżyc jest w upadku czy też nie ?
  serdecznie dziękuję za ewentualne opinie i pozdrawiam

  1. Księżyc w Skorpionie czuje się dobrze, bo Skorpion to żywioł wody, a znakami Rak i Skorpion to trygon, więc tutaj ja bym nie przesadzała z żadnym upadkiem. Pozdrawiam

 14. Jestem solarną Panną, ascentent w Koziorożcu oraz księżyc w Koziorożcu. Wydaje mi się, że wszystkie przypisane do tych poszczególnych znaków cechy nie pokrywają się z tymi, które faktycznie mogę u siebie zaobserwować. Gdybym miała określić siebie jako jakiś znak solarny, chyba najbliżej byłoby mi do Barana lub Skorpiona, z Panną wydaje mi się, że nie mam kompletnie nic wspólnego. Co Pani powiedziałaby o takiej mieszance jak moja? Na jakie inne aspekty zwrócić uwagę, żeby całkiem rozszyfrować ‘zagadkę’ :)? Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

 15. Witam pani Agnieszko, przyznaję, że trafiłam tu przypadkiem szukając czegoś o swoim zestawieniu znaków (Solarny Baran, Księżyc w Skorpionie i Ascendent w Bliźniętach), co można by o tym zestawieniu powiedzieć?
  Sama jestem urodzona 13.04.90, 7:45 w Gliwicach.

  Jestem ciekawa na ile Skorpion rzutuje na moje wszelkie problemy emocjonalne i bardzo silne przeżywanie wszystkich sytuacji negatywnych z przeszłości (z pewną bardzo emocjonalnie i psychicznie wykańczającą sytuacją, potrzebowałam 3 miesięcy czasu od momentu gdy się ona wydarzyła do kiedy byłam w stanie o niej wspomnieć bez “sypania się” emocjonalnego, i pół roku by dojść do miejsca gdzie nie miałam trzęsących się rąk myśląc o niej, wiec to taki poziom przeżywania).
  Bardzo dziękuję :).

 16. Witam!Jestem koziorożcem z księżycem w baranie, słońce w koziorożcu, ascendent w byku, mam Marsa w strzelcu i wenus w wodniku 19-01-1975 Podlaskie urodzona godzina 12:00 w dzień

 17. Witam serdecznie
  Zainteresowałam się księżycem w Skorpionie, stąd odnalezienie tej tej strony.
  Moja data urodzenia 31.01.1970 godzina 13.55 miasto Kalisz
  Ciężko mi z samą sobą wytrzymać … może jakieś pomocne informacje otrzymam??
  Będę wdzięczna

  1. Księżyc w Skorpionie generalnie bardzo mocno przezywa, to skrajne emocje, pewnie dlatego Pani ciężko ze sobą wytrzymać. Niestety nie dam rady sporządzić analizy Pani horoskopu w komentarzu, zapraszam po taką analizę i konsultację odpłatnie. Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top