Horoskop tygodniowy 25 luty 2019

Tydzień zaczniemy Księżycem w Skorpionie, który powoli zbliża się do nowiu, Słońcem w Rybach i Wenus w Koziorożcu w koniunkcji z Plutonem. Dopisze nam dużo energii, bo w poniedziałek Księżyc zrobi sekstyl z Plutonem, trygon do Merkurego i sekstyl do Wenus.
Możliwe więc, że w poniedziałek będziemy podróżować, działać i spotykać się z ludźmi.
Wieczorem Księżyc przejdzie do znaku optymistycznego Strzelca, więc będziemy bardziej otwarci na ludzi i nowości i być może zechcemy rozpoczynać nowe projekty. W tym tygoniu będziemy też dość przebojowi i otwarci na nowinki dzięki sekstylowi Słońca do Marsa. Pozytywnie odczujemy już nieco dłuższe dni i cieplejsze Słońce.
We wtorek i środę czeka nas przypływ wiary we własne siły dzięki Księżycowi w Strzlecu. Potem nastroje mogą trochę opaść, bo Księżyc będzie już w znaku pracowitego Koziorożca w czwartek i piątek. Może się okazać, że mamy robotę do nadgonienia i zamiast już żyć weekendem trzeba będzie skupić się na pracy.
W piątek Wenus przejdzie już do znaku wynalazczego Wodnika, co doda znakom powietrznym czyli Wodnikom, Bliźniętom i Wagom uroku. Zwłaszcza osoby urodzone w pierwszych dniach tych znaków odczują pozytywny wpływ Wenus. Będziecie bardziej towarzyskie i być może usłyszycie miłe komplementy.
Wenus w Wodniku sprzyja zainterowaniu sięnowymi technologiami i ulepszeniami starych systemów. Końcówka tygodnia będzie zatem sprzyjać nauce, zwłaszcza w kwestiach związanych z elektroniką i internetem.
Mars w Byku dodaje energii i siły przebicia znakom ziemskim czyli Bykom, Pannom i Koziorożcom. Osoby urodzone w tych znakach będą teraz miały sporo energii do działania.
W sobotę wieczorem Księżyc już będzie w Wodniku wraz z Wenus. Zatem w weekend możemy zrobić coś niekonwencjonalnego i innego niż zazwyczaj.

Top