Zodiak seksualnie

Baran seksualnie – Szybko tu i teraz! Szybko zaczyna, szybko kończy i bryka już do następnego…razu. Dla ognistego i temperamentnego Barana seks to walka, a partnerka (partner) trofeum wygrane w pojedynku.  Brutalny dziki seks, impulsywny seks. Niecierpliwie zerwie ubranie i rzuci cię na łóżko, albo nawet nie zdąży z tobą dojść do łózka i zrobicie to po drodze do sypialni, żeby szybciej i więcej. Przygotuj się, że po seksie z Baranem nie tylko twoje ubranie będzie w strzępach, ale i na ciele pojawią się ślady rozkosznych zmagań. Szybki numer w samochodzie. Randka: Baran zrobi to z tobą zanim dojedzie do celu, po co czekać!

Byk seksualnie – Powoli bez pośpiechu, lubi najpierw obwąchać, posiedzieć przy stole zastawionym wykwintnymi specjałami.  Wspólna uczta z partnerem jako preludium do uczty miłosnej, wrażliwy na doznania zmysłowe Byk lubi żeby było przyjemnie, najlepiej w pościeli z naturalnych tkanin, wrażliwy na fakturę materiału, skóry.  Byki lubią robić to długo i powoli, nie dla nich zawody i jak już zacznie, to może w nieskończoność. Dla Byka jego kobieta albo mężczyzna jest jego własnością, biada temu kto zechce wyciągnąć ręce w kierunku tego, co jest jego. Nie dla Byka seks grupowy, trójkąty czy wymiana partnera. Randka: pojedzie powoli samochodem nad jezioro, wyjmie kocyk, rozłoży się wygodnie i słuchając świergolenia ptaków, zacznie zmysłowo wyjmować specjały z koszyka.  Poda ci truskawkę wprost do ust i powoli rozłoży cię na ziemi, dbając uprzednio o to, żeby nigdzie nic nie gniotło.

 

Bliźniak seksualnie – Erotoman gawędziarz, więcej gada niż naprawdę robi, to co mówi trzeba podzielić przez 2 albo i 3, bo gdzie on nie był i z kim tego nie robił. „A teraz kochanie zrobię to jeszcze z Tobą”, po czym zainteresuje go najnowsza książka z dziedziny nowoczesnych technik komunikacji i tak się wciągnie w czytanie, że zapomni o czym on tu… Jak już to zacznie robić, to może to być też jakoś powierzchownie i jeśli znajdzie twój punkt G to też raczej przez przypadek. Randka: Bliźniak w trakcie wycieczki nad jezioro z tobą, rozmyśli się i zmieni kierunek, bo w kinie zawsze ciekawiej.

Rak seksualnie – Na próżno będziesz liczyć ze rączki ci włoży, on najpierw musi poczuć się bezpiecznie,  Rak jeśli już to robi to z uczuciem i od razu wyczuje przejawy nieszczerości, księżycowe Raki lubią najpierw zbombardować partnera miłością. Zastaniesz nakarmiony zanim zaciągną cię pod kołdrę. Rak może być też w seksie trochę nadopiekuńczy i panie o bardziej agresywnych zapędach pytania: ”czy nie za mocno kochanie?” mogą wybić nieco z rytmu. Po wszystkim spyta czy nie jesteś głodna, pogłaszcze i przytuli. Rak na randce: miał jechać nad jezioro, ale stwierdził że nie ma to jak w domu i zostanie z tobą w wygodnym łóżku.

Lew seksualnie – Pochwali się przed tobą ze jest najlepszy, będzie się puszył, prężył i zażąda dowodów uwielbienia, albo zrobi to z tobą przed lustrem, żeby oczywiście mógł podziwiać własne odbicie, co jeszcze zwiększy jego poczucie własnej wartości. Po wszystkim stwierdzi że jest najwspanialszym kochankiem. Lwy mają czuły dwa czułe punkty jeden to ich plecy, podrap tam swojego kotka, a zamruczy z rozkoszy i podda ci się niczym uległy dworzanin swej pani, a drugi wrażliwy punkt to ego. Jeśli zadowolisz swego Lwa, to pochwali się tobą niczym zdobyczą i będzie z ciebie dumny nie mniej niż ze swoich własnych osiągnięć. Lew na randce: miał z tobą jechać nad jezioro, ale postanowił, że stroicie się i lecicie na imprezę pokazać jaka z was piękna para.

Panna seksualnie – Zawsze gotowa na każdą sytuację, ma na wszelki wypadek awaryjne plany szczegółowego działania. Dla Panny nie ma bólu głowy, już ma przygotowane specyfiki do zażycia pod ręką. Będzie wypróbowywać każdą pozycję aż dojdzie w niej do perfekcji. Nie ma takiej rzeczy, której Panna by nie spróbowała, dla celów naukowych oczywiście. Panna zastanowi się czy można to zrobić wisząc głową w dół i jak to będzie. Po wszystkim przeanalizuje co jak poszło, zrobi notatki i zacznie zastanawiać się co można ulepszyć. Nie sposób nie docenić talentu do robótek ręcznych i uzdolnień manualnych. Panna też zawsze jest gotowa i zabezpieczona, musi być czysto i schludnie. Panna na randce: miała jechać nad jezioro, ale ma jeszcze trochę pracy, więc zrobi to z tobą na przerwie w biurze, a nad jezioro pojedzie, jak uporządkuje papiery.

Waga seksualnie – Kiedy już zdecyduje się żeby to wreszcie zrobić będzie godzinę stać przed lustrem i dobierać perfumy i bieliznę, po czym w ostatniej chwili się przebierze, bo zmieni zdanie.  Wagi chętnie dają rozkosz partnerowi, ale w zamian pragną tego samego. No i są dyplomatyczne i nie powiedzą wprost, że coś im nie pasowało, tylko będą starały się finezyjnie nakierować. Waga potrafi się nawet ładnie rozebrać, a kiedy już coś z siebie zdejmuje czyni to z niewypowiedzianą gracją. Pragnie zawsze ładnie pachnieć i ładnie wyglądać. Panie lubią bardzo kobiece stroje, podkreślające ich atuty, a panowie niedopowiedziane zaloty w stylu Jane Austeen. Waga na randce: miała jechać nad jezioro ale długo się wahała, i w końcu stwierdziła, że w hotelu jednak wygodniej i może napotka znajomych, którzy zauważą jaki ma ładny nowy kapelusz, zniewalające perfumy i eleganckiego faceta.

Skorpion seksualnie –  Wcielona zachłanność i nieznoszące sprzeciwu podejście, kręci go adrenalina i seks na krawędzi. „ Już ja wiem czego chcesz, dam ci to i będziesz błagać o więcej.”  Skorpiony na odległość wydają się opanowane, ale łóżko to jedyne miejsce gdzie są niewolnikami swoich własnych rządz.  Skorpion nie zapyta cię czy go pragniesz tylko zahipnotyzuje cię swoim ognistym wzrokiem i zedrze z ciebie ubranie.  Dopadnie cię w windzie, albo jak będziesz gotować obiad. Nie trzeba go dwa razy zachęcać wystarczy jedno spojrzenie i będzie już przy tobie. Skorpion ma niezwykłą intuicję i 6 zmysłem wyczuje, co sprawi ci największą rozkosz, pragnie posiadać nie tylko twoje ciało ale i duszę. Biada temu kto nie będzie lojalny, Skorpion nie uznaje zdrady, choć sam sięga po cudze. Skorpion na randce:  w ogóle nie będzie na nic czekał ani się zastanawiał czy jechać nad jezioro, po prostu zrobi to z tobą, kiedy będzie miał na to ochotę i nawet z nim nie podyskutujesz, bo jeszcze wychłosta cię za karę.

 

Strzelec seksualnie – Z rozmachem hukiem i trzaskiem. Seks w samolocie ze stewardessą, autobusie na trasie międzynarodowej, seks w tropikach, na plaży, egzotyczne doznania. Strzelce mogą długo, dużo i namiętnie. Ogólnie są bezproblemowe i łatwe we współżyciu. Do życia podchodzą entuzjastycznie, szukają okazji do zabawy i eksperymentów, porażkę potrafią obrócić w żart. Rozpasanie, orgie, wiecznie im mało, nie wystarczy im łóżko, zrobią to na stole, w łazience, w bibliotece (ach ta filozofia), zbadają  każdy zakamarek nie tylko domu, ale i twojego ciała. Ciągle myślą o nowościach i nowych partnerach. Strzelec zadowoli cię po czym natychmiast zaśnie marząc o niezbadanych lądach, albo wstanie ubierze się i wybiegnie na kolejną randkę. Po drodze nad jezioro już będzie planował następne wypady, kiedy tylko dojedziecie zaciągnie cię na materac do namiotu, albo wpadnie na pomysł, żeby nie wracać tylko wyjechać gdzieś dalej i robić to pod gołym niebem.

Koziorożec seksualnie – Przeczyta podręcznik, żeby wiedzieć co i jak i opracuje strategię działania i plan uwodzenia. Ustali zasady co wolno, a czego nie. W sypialni, zdaje sobie dobrze sprawę, że są pewne granice których się nie przekracza, bo przecież nie wypada…chyba że zmieni zasady w trakcie. Koziorożec wymaga długiej gry wstępnej, ci którzy by chcieli coś na szybko są z góry przegrani.  Koziorożec nie lubią, kiedy pomija się dany element jego ciała, lubi trzymać się ustalonej hierarchii i kolejności działań. Ceni też sobie konkret i precyzję. Koziorożce to długodystansowcy, dlatego jak już uda im się skusić do odbycia aktu, przykładają się całym sercem. Koziorożce z wiekiem wyglądają coraz lepiej i ulepszają technikę aż do osiągnięcia perfekcji, można powiedzieć, że są jak wino, im starsze tym wyborniejsze. Koziorożec na randce, w ogóle nie bierze pod uwagę wycieczki nad jezioro, zaprowadzi swoją połówkę do eleganckiego hotelu na przyjęcie dla VIPów i tam zarezerwuje najlepszy pokój z widokiem na miasto.

 

Wodnik seksualnie – wyzwolony seks z kim się chce i kiedy się na to ma ochotę. Wodnik nie będzie przestrzegał żadnych zasad ani konwenansu, zrobi to na biurku, albo przez internet, byle tylko spróbować czegoś nowego, innego i nietypowego. Nie zawaha się, żeby uwieść przyjaciela albo przyjaciółkę. Wodniki lubią elektronikę i różne nowoczesne przyrządy więc tutaj też mają pole do popisu. Wodnik kocha wszystkich po równo, swoją partnerkę, cudzą partnerkę, przyświeca mu hasło „make love not war”. Wodnik na randce, miał jechać nad jezioro, ale w końcu zmienił zdanie i postanowił zabrać swoją połówkę do centrum naukowego z dostępem do netu, wyciągnie kamerę i nagra wasze igraszki w ramach eksperymentu, albo wyciągnie najnowszego smatfona i ściągnie z netu najnowszy pornol, tak żeby pochwalić się jaki to on ma nowiutki sprzęt.

Ryby seksualnie – wystarczy Rybę wprowadzić w odpowiedni nastrój, a odleci na inną planetę. Choć bywa, że Ryba większe rozkosze przeżywa bujając w obłokach i marząc o idealnym kochanku, a po zejściu na ziemię i w ramiona tego realnego doznaje rozczarowania, że nie sprostał jej snom.  Seks z aniołem albo demonem, gra wstępna bez dotyku, seks baśniowy, seks w krainie snu, seks w oparach narkotycznych, seks po upojeniu alkoholowym, seks na odległość. Taniec i muzyka grą wstępną, romantyczny seks, seks w przebraniu, zalotnik rycerz w lśniącej zbroi. Odpowiedni nastrój i atmosfera to podstawa, bez tego zapomnij o seksie z Rybą. Seks rozbitków na bezludnej wyspie, seks na statku na morzu. Wyobraźnia to podstawa, gdyby partner odpadł Ryba sama wyobrażając sobie, co by było dalej, dokończy sprawę. Ryba lubi być odurzona, nieważne czym, byle czuła ten stan unoszenia się nad ziemią. Ryba na randce: nie pojadą nad jezioro, bo po drodze trafi im się bal przebierańców, gdzie wszystko będzie takie fascynujące, że w końcu zapomną się w oparach opium albo kadzidła, a obudziwszy się rano nie będą pewne, kto je uwiódł.

 

Agnieszka Antosiewicz w wyniku bardzo inspirującej rozmowy z Tymonem Surpeta

 

 

Top