Wenus w Baranie

Wenus w Baranie lubi przejmować inicjatywę w związku. Jest przy tym bardzo niezależna. Jej namiętności są ogniste. Bywa też, że prędko się zapala, ale równie szybko gaśnie i traci zainteresowanie obiektem westchnień. W związkach woli dreszczyk emocji i napięcie od bardzo spokojnych i stałych relacji. Dobrze się czuje mogąc podejmować wyzwania. Ognisty temperament może powodować wskakiwanie w związek “na łeb na szyje” albo miłość od pierwszego wejrzenia. Dlatego jej związki mogą być dość nieprzemyślane. Bywa, że jej zaloty są agresywne, wprost komunikuje swoje uczucia.  Kiedy miną pierwsze porywy namiętności, może całkowicie stracić zainteresowanie partnerem, co prowadzi do wielu przelotnych znajomości.

Taka Wenus to podwyższony temperament seksualny i duże potrzeby erotyczne. Jeśli partner nie jest w stanie zapewnić jej ciągłej ekscytacji, zacznie szukać przygód poza związkiem.

Osoby z Wenus w Baranie są bardzo asertywne, idą przebojowo do celu, a w sprawach związków nie boją się brać spraw w swoje ręce. Zazwyczaj informują potencjalnego wprost o tym, że są nim zainteresowane, bywa, że otoczenie może odbierać je jako wręcz obcesowe. Do nowych wyzwań i znajomości podchodzą z dużym entuzjazmem. Zazwyczaj są to osoby szczere i lubią grać w otwarte karty i tego samego oczekują od partnera.

Ciągnie ich do partnerów silnych, niezależnych i spontanicznych.

Podobna energia do Wenus w Baranie to Wenus w aspekcie z Marsem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top