Horoskop 04.03.2019

Zaczniemy ten tydzień Księżycem i Wenus w Wodniku. Będziemy szukać niezależności i sposobu na wyrażenie własnej indywidualności. Jednak Słońce w Rybach w tym tygodniu zrobi ścisły aspekt koniunkcji z Neptunem, co z jednej strony może przynieść natchnienie i niezwykłe pomysły, a z drugiej osłabienie i niechęć do działania, co jest zrozumiałe w związku z nadchodzącą wiosną. Jeśli jesteśmy zmęczeni zimą, to teraz dobrze byłoby ogrzać się w promieniach dużo już cieplejszego Słońca.

W poniedziałek Księżyc w sekstylu do Jowisza przyniesie optymizm i plany na rozwoju zarówno w kwestiach zawodowych jak i życia prywatnego.

We wtorek Księżyc w Rybach może zadziałać trochę melancholijnie i będziemy potrzebować odpoczynku.

Natomiast w nów w Rybach w środę będzie sprzyjał przedsięwzięciom artystycznym i medialnym. Uran też tego dnia przechodzi do znaku statecznego Byka i zacznie rewolucje u tego lubiącego stabilizację znaku. Zwłaszcza Byki urodzone na początku znaku mogą liczyć na niespodzianki. Wszystkim znakom ziemskim czyli Bykom, Pannom i Koziorożcom Uran przyniesie powiew świeżości i chęć przemian. Dotyczy to oczywiście osób urodzonych w pierwszych dniach danego znaku, to one najbardziej odczują elektryzujący wpływ Urana.

Byk jest naturalnym władcą 2 domu, więc musimy się liczyć, że sprawy finansowe mogą przynieść niespodzianki, niekoniecznie miłe i dotyczy to całego zodiaku. Wszystkie zmiany, które przynosi Uran są nagłe, więc bardzo możliwe, że Uran zdestabilizuje finanse.

Końcówka tygodnia również może być nerwowa ze względu na niespokojny Księżyc w Baranie (piątek, sobota) oraz kwadraturę Księżyca z Saturnem i Plutonem. Takie aspekty mogą zaostrzać konflikty i powodować nerwowość i niecierpliwość. Słońce w ten weekend zrobi sekstyl z Saturnem, więc zamiast odpoczywać będziemy pracować i skupiać się na obowiązkach zamiast na zabawie.

Top