Horoskop tygodniowy

Strzelec

W tym tygodniu czeka nas kilka harmonijnych i nieharmonijnych aspektów.

Słońce jeszcze do końca tygodnia będzie przebywać w znaku wynalazczego Wodnika, dlatego do końca tygodnia mamy czas na rozwijanie i wymyślanie ulepszeń i usprawnień we wszelkich dziedzinach.

W weekend Słońce zrobi też sekstyl do Urana w Baranie, więc dobry moment na uwolnienie się z wszelkich ograniczeń, nałogów czy ograniczających nas sytuacji. To też dobry moment na nowe znajomości, szalone pomysły i niespodzianki.

Komunikację może nam trochę utrudniać Merkury w Rybach, dlatego dbajmy, żeby wyrażać się jasno i klarownie. Uważajmy też na wszelkie nieporozumienia i niedopowiedzenia w kontaktach z nowo poznanymi osobami, gdyż mogą one się nam wydawać kimś innym niż są w rzeczywistości. Trudno przejrzyście ocenić sytuacje przy Merkurym w znaku nieokreślonych Ryb.

Księżyc właśnie zrobił ingres do Byka, więc będziemy dążyć do emocjonalnej stabilności przez najbliższe 2 dni. Możemy mieć emocjonalne podejście do finansów, wszak Byki lubią dobra materialne.

W środę w południe natomiast Księżyc już będzie w znaku Bliźniąt, w związku z tym skupimy się na komunikacji, chętniej będziemy jeździć, umawiać się ze znajomymi i wychodzić z domu. To też moment na zawieranie nowych znajomości, lekkość i poczucie humoru.

Uwaga też na wszelkie niespodzianki i zbyt szybkie działania. W tym tygodniu mamy dość nerwową koniunkcję Marsa i Urana w znaku porywczego i narwanego Barana, dlatego łatwo o wypadki. Koniunkcja Urana z Marsem wiąże się z nagłą zmianą kierunku, więc należy szczególnie uważać na drodze podczas jazdy samochodem. Wszystkie osoby, u których ta koniunkcja dotknie planet urodzeniowych mogą być poddenerwowane i rozdrażnione, zwłaszcza Barany urodzone w ostatnich dniach tego znaku.

W piątek po godzinie 15 00 Księżyc zrobi ingres do znaku Raka. Pojawi się potrzeba ciepła emocjonalnego i chętniej będziemy przebywać z osobami nam bliskimi.

Księżyc aktualnie zbliża się do pełni, więc to dobry moment na rozpoczynanie nowych projektów.

Wenus aktualnie przebywa w drugiej dekadzie Koziorożca i zbliża się do koniunkcji z Saturnem. Tak położona Wenus sprzyja dużej powściągliwości towarzyskiej i być może nawet niechęci do nowości. Dla związków, które nie sprawdzają się możliwy jest rozrachunek z partnerem i zerwanie. Natomiast pary, które mają solidne podstawy bycia razem, czeka czas stabilizacji.

Jeśli chodzi o partnerstwo będziemy poważni i odpowiedzialni, to nie jest moment na szybkie romanse i przelotne znajomości.

W niedzielę po 16 00 Księżyc wejdzie do znaku Lwa, to moment, żeby ładnie się zaprezentować i pokazać od jak najlepszej strony.

Księżyc też w tym tygodniu zbliża się do pełni więc u osób wrażliwych na jego wpływ może pojawić się napięcie emocjonalne.

Jowisz w drugiej dekadzie znaku Strzelca dodaje pewności siebie Strzelcom z drugiej dekady znaku oraz znakom ognistym czyli Lwom i Baranom i powietrznym Wodnikom, Bliźniętom i Wagom z drugiej dekady.

Jowisz w Strzelcu to też silna potrzeba ciągłego rozwoju i szukanie nowości w każdej dziedzinie. Możliwe dalsze podróże, rozpoczęcie nauki czy nowego projektu.

Top