Wenus w Wadze

Wenus w Wadze jest bardzo silna, jako naturalna władczyni tego znaku. Dla osób z tak położoną Wenus ogromne znaczenie będą miały harmonijne kontakty z innymi ludźmi. Przywiązują dużą wagę do dobrych manier i pragną robić dobre wrażenie na otoczeniu. Są grzeczne, eleganckie, mają czar i urok osobisty. Potrafią zjednywać sobie otoczenie. Pragną dobrych relacji z każdym, dlatego mogą zmieniać zdanie, zgodnie z tym, co twierdzi ich rozmówca (przy niekorzystnych aspektach będą po prostu niestałe). A to dlatego, że mają wielką zdolność dostosowywania się do innych. Nie cierpią kłótni i grubiaństwa, lubią spokój i wyważone kontakty. Starają się łagodzić wszelkie nieporozumienia i zazwyczaj im się to udaje.

Wenus w Wadze obdarza subtelnością, delikatnością i dążeniem do harmonii. Lubi kontakty towarzyskie, ma duże poczucie piękna. Taka Wenus źle się czuje w samotności, potrzebuje obecności drugiego człowieka jak powietrza. Potrzebuje być częścią społeczności.

Wenus w Wadze nie lubi brudzić sobie rączek ciężką, fizyczną pracą. Odpowiadają jej zajęcia, gdzie potrzebne są zdolności interpersonalne i umiejętność mediacji.

Z powodu umiłowania do wygód, Wenus w Wadze może unikać jakichkolwiek problemów i trudności (lubi to, co ładne i miłe, a trudności do przyjemnych nie należą), co w konsekwencji może prowadzić do wygodnictwa.

U mężczyzny z Wenus w Wadze ideałem kochanki jest kobieta elegancka, stylowa, taktowna i grzeczna. Umiejąca zachować się z klasą w każdej sytuacji.

Posiadacze Wenus w Wadze traktują otoczenie z życzliwością i oczekują jej w zamian. Lubią dzielić swoje zainteresowania i mają dużą potrzebę komunikacji. Dzięki temu są powszechnie lubiani.

W uczuciach Wenus w Wadze może być niezdecydowana i mogą targać nią sprzeczności, z jednej strony chciałaby ale z drugiej się boi :P.

Niekorzystne aspekty do tak położonej Wenus mogą dawać próżność, niestałość, wykorzystywanie innych,  nadmierne upodobanie do wygód i romansów.

Korzystne obdarzają ogromnym wyczuciem, uczciwością i uzdolnieniami w kierunku sztuki.

Podobnie do Wenus w Wadze działał będzie descendent w Wadze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top