Słońce w 10 domu

Jak działa takie położenie Słońca w 10 sektorze, poniżej przykładowe skojarzenia:

ja jestem firmą, jestem marką, jestem tym, co robię, utożsamienie się z karierą i statusem, robię to, bo tym jestem, zawsze jestem w pracy, pracoholizm, ogromna ambicja  i chęć wybicia się na pierwsze miejsce w wykonywanym zawodzie, możliwość kariery i bycia rozpoznawalnym, osoba z wrodzonym autorytetem, utożsamienie się z pracą i firmą, moja firma to moje życie, kompleksy (naturalnym władcą 10 domu jest Saturn), braki w karierze, ciągły niedosyt i krytyka samego siebie, poczucie, że nie jestem dość dobry w tym, co robię i muszę być lepszy, dążenie do doskonałości poprzez ciężką pracę i systematyczność, poprawianie samego siebie, wymagający szef, osoba sama jest bardzo wymagającym szefem, możliwość dużych osiągnięć w karierze zawodowej, osoba będąca na widocznym stanowisku, reprezentująca władzę i nadzór w firmie, ktoś, kto ustala reguły pracy i działa według ustalonego planu, zaplanowanie kariery i systematyczna realizacja wytyczonych celów, może spowodować opóźnienia w karierze. Słońce w 10 domu, nieważne co robi, byle było kierownikiem i kimś, kto jest widoczny i doceniany za swój indywidualizm i profesjonalizm. Odciśnięcie piętna indywidualności na swojej pracy, indywidualista w zawodzie, samotnik, osoba niezależna, bycie na świeczniku, praca przed publicznością, gwiazda, manager, osoba, która pragnie, aby okazywano jej należyty szacunek, zdobycie szacunku i uznania zawodowego, osobowość zwracająca na siebie uwagę, cechy lidera i przywódcy, cierpliwość w budowaniu kariery, osoba, która wybiera sobie ścieżkę kariery indywidualnie według wewnętrznego poczucia powołania (Słońce to indywidualizm), osoba, która nie lubi się podporządkowywać innym (Słońce to “ja”) U kobiety mąż na wysokim stanowisku, będący ważną osobą. Mężczyźni ze Słońcem w 10 domu są zazwyczaj profesjonalistami i lubią dominować, podobnie kobiety. W związku kobieta ze Słońcem w 10 domu będzie nosiła spodnie. Kobieta ze Słońcem w 10 domu nigdy nie zgodzi się na rolę kury domowej, pragnie być doceniona za swe osiągnięcia zawodowe, takie kobiety mogą mieć sporo męskich cech. Ogromna ambicja i chęć bycia widocznym i docenionym.

Mogą też być opóźnienia, utrudnienia i przeszkody w karierze (bo Saturn to blokada, przeszkoda, opóźnienie) i trzeba będzie pokonać wiele przeszkód i własnych słabości na drodze do mistrzostwa zawodowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top