Mars w Bliźniętach

Ognisty Mars w powietrznych Bliźniętach rozprasza nieco swoją energię. Bliźnięta są znakiem zmiennym – co może owocować brakiem konsekwencji w działaniu. W pozytywnym wydaniu to zręczność, ruchliwość i szerokie zainteresowania.  Mars w Bliźniętach nie grzeszy specjalną zapalczywością czy porywczością (jak to ma miejsce przy Marsie w Baranie) ani uporem (Mars w Byku). Mars w Bliźniętach najpierw przemyśli, albo omówi problem zanim przejdzie do działania. Zamiast sportów wysiłkowych woli takie, gdzie może wykazać się inwencją i wszechstronnością – choćby gry strategiczne, rozwiązywanie krzyżówek, albo krótkie wycieczki po okolicy, żeby przy okazji sprawdzić, co słychać u sąsiadów :).  Mars w Bliźniętach woli pokombinować i sprytnie obejść przeszkody niż rzucać się natychmiast w wir walki. Właściciele Marsa w Bliźniętach to osoby pomysłowe ale panie z takim Marsem mogą często zmieniać kochanków – lubią bowiem urozmaicenie, albo podświadomie przyciągają panów z tendencjami do niewierności.  Ideał kochanka dla kobiety, która ma Marsa w Bliźniętach musi być przede wszystkim wygadany i inteligentny. Warunkiem jest porozumienie intelektualne, aby dla pani z Marsem w Bliźniętach zaiskrzyło też w innych dziedzinach. Idealny mężczyzna ma umieć porozmawiać o wszystkim i o niczym, a w łóżku wykazać się pomysłowością godną archetypowych Bliźniąt.

Osoby z tak umiejscowionym Marsem wyżywają się we wszelkiej działalności wymagającej umysłowej i słownej gimnastyki. Zatem pisarstwo, przepływ informacji – gazety, internet, media, debaty, dyskusje.

Niekorzystne aspekty Marsa w Bliźniętach dawać mogą kłótliwość, niezdecydowanie, powierzchowność i niestałość zamierzeń.

Niestety negatywne aspekty Marsa przejawiać się mogą jako niewierność. Kobieta z urodzeniowym Marsem w Bliźniętach może przyciągać partnerów skaczących z kwiatka na kwiatek. Panowie z Marsem w Bliźniętach mogą co chwila rozglądać za nowymi doznaniami erotycznymi (niekoniecznie z tą samą partnerką).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top