Wenus w Strzelcu

Ludzie z Wenus w Strzelcu cenią sobie uczciwość, wolność i spontaniczność. Strzelec jest znakiem zmiennym i ognistym. Dlatego też tak położona Wenus dawać może przemożną chęć odkrywania nowych doznań, ekspansywność. Są to osoby ciepłe i oddane, ale tylko tym, których uważają za sprawiedliwych i uczciwych. Osoby te również lubią poznawać nowe kultury i podróżować. Drzemie w nich duch przygody. Nierzadko ulegają fascynacji cudzoziemcami. Lubią nowości i szybko się nudzą, dlatego partner, który nie daje im odpowiedniej dawki przestrzeni i wolności, szybko je męczy (to też Wenus-Uran). Wenus w Strzelcu lubi kontakty z ludźmi, filozoficzne debaty, poszerzanie horyzontów i różnorodność. Lubi też osoby inspirujące, mające coś do powiedzenia.

Wenus w Strzelcu jest ciekawska i dlatego może przeskakiwać od jednego do drugiego związku. Ceni sobie wartości intelektualne i poczucie humoru. Ceni też niezależność, dlatego partner, który zechcę zamknąć ją w czterech ścianach i przywiązać do siebie, jest z góry skazany na niepowodzenie. Wenus w Strzelcu nie znosi bowiem rutyny.

Wenus w Strzelcu przywiązuje dużą wagę do rozwoju osobistego, dlatego potrzebuje partnera, który będzie ją w tym wspierał, jednocześnie dając jej dużo wolności osobistej. Lubi osoby wesołe, które dają jej możliwość poznawania nowości. Sama jest entuzjastką i dobrze się czuje w otoczeniu entuzjastów.

Szybko też dostosowuje się do zmiennych warunków i nowego otoczenia, ba, nawet jest wtedy w swoim żywiole.

Jeżeli spotka partnera, który zapewnia jej stymulację intelektualną, do tego jest optymistyczny i szczery, wtedy okaże wielkie uczucie i namiętność.

W życiu seksualnym osoby z Wenus w Strzelcu są bardzo spontaniczne i naturalne. Z drugiej strony lubią różnorodność, są więc narażone na częste zmienianie partnera. Jeżeli partner nie jest w stanie jej im zapewnić, a seks zmienia się w codzienną rutynę, mogą bardzo szybko poszukać sobie następnego partnera.  Oczywiście w celu zdobycia nowych doświadczeń ;).

Wenus w Strzelcu trudno wytrwać w monogamicznym związku, bo z samej swojej natury szuka przygód i nastawiona jest na nowe przeżycia. Nie oznacza to wcale, że Wenus w Strzelcu nie jest w stanie dochować wierności. Ona po prostu potrzebuje ciągłego rozwoju i jeśli partner pragnie utrzymać ją przy sobie, musi jej ten rozwój zapewnić, w tym także w dziedzinie seksu.

Dla mężczyzny z Wenus w Strzelcu ideał kobiety to podróżniczka, filozofka, badaczka obcych kultur, entuzjastka nauki, cudzoziemka, wesoła i spontaniczna optymistka, idealistka w typie kumpla, taka co z nią “można konie kraść”.

Energie podobne do Wenus w Strzelcu to Wenus w IX domu, Wenus w aspektach z Jowiszem i Strzelec na descendencie.

2 Replies to “Wenus w Strzelcu”

  1. Wenus w strzelcu i wodniku.. najgorsze zdrajcy związków , niewierność to ich marka na czole, lubią bodźce, próbują wszystkiego, najczęściej próbują najbardziej obrzydliwych rzeczy, stale szukają bodźców, rozwalalają małżeństwa bo mezczyzna czy zajęta kobieta będzie tylko chwilowym bodźcem załagodzenia swoich potrzeb. Seks grupowy , trójkąty i inne zabawy to ich pasja.. Najwiecej gejow i lezbijek maja Wenus w strzelcu czy wodniku. Kto stawia na prawdziwą miłość i wierność do grobowej deski , niech omija tych ludzi z daleka.. zdradzą, zranią, porzucą bez żadnego sumienia gdyż brak im kręgosłupa moralnego. Tak naprawdę nie wiedzą co jest Miłość, dla nich milosc to seks który zadowoli na chwile i dalej szukają czegoś czego nie ma..

    1. Wenus w Strzelcu i Wodniku faktycznie lubi nowości, ale by trzeba spojrzeć na cały horoskop, żeby zobaczyć jak osoba się będzie zachowywać. Aspekty Urana, Neptuna czy Plutona do Wenus też mogą działać podobnie, więc to różnie może być.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top